Dwa bezczelne sier¶ciuchy, które uwielbiamy ponad życie: Tymon - aka Robokról aka Osiołek aka Sprz±taczka aka Surikatka - ur. w lipcu 2005 i Pumba - aka Ja¶niepan aka Gruber aka Miauczydupa aka Obszczaniec - ur. w grudniu 2004. Oba to szare pasiaki z białymi skarpetkami, z tego powodu nazywane też żulikami.

Blog > Komentarze do wpisu
Maru się zdenerwował i musi pooddychać do torebusi
niedziela, 28 czerwca 2009, pani_myszka
Komentarze
Go¶ć: strus, 194.181.192.*
2009/07/14 11:19:48
Hej,
kompletnie mnie nie znasz i nie masz pojęcia kim jestem, ale od prawie zawsze cię czytałam wchodz±c po parę razy na Twój blog by sprawdzić czy pojawiła się nowa notka.
Zmartwiłam się bardzo jak okazało się, że nagle 'ciach' i bloga nie ma. Teraz udało mi się zlokalizować Twój zamknięty blog (...) - ale niestety - niedostęppny dla mnie :-( .
Nie wiem czy pozwolisz mi uczestniczyć dalej w Twoim życiu, ale byłoby mi bardzo fajnie uczestniczyć dlaej w życiu Bloba aka Prezesa, oraz dwóch Twoich sier¶ciuchów, tym bardziej, że sama posiadam na razie syna, a kota jeszcze nie ...
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, ze przychylisz się do mojej pro¶by...
Ewentualnie mój adres: strus74@interia.pl
Pozdrawiam serdecznie,
Ewa Szewczyk
-
Go¶ć: begonia79@gazeta.pl, *.mycingular.net
2009/08/10 23:50:43
Wiam,
Jak sie okazuje taki osob jest znacznie wiecej. tzn posiadaczek dzieci i/lub kotow lub w moim wypadku kota. od kiedy nec-mergitur.blog.pl/ czego mi brakuje.

Pozdrawiam
Inga tomasiuk